Preloader Logo
Lion Image
Man Image

o nas

Reprezentujemy możliwości

Dowiedz się więcej

Lion Graphic

Largo Capital to zespół ekspertów

Largo Capital powstało w 2009 roku jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie rynku prywatnego na kapitał oraz profesjonalne strategie biznesowe. Założyciele, dostrzegając wciąż niewykorzystany potencjał polskiego biznesu, zdecydowali się skonsolidować posiadaną wiedzę i doświadczenie, jak również dostęp do sieci partnerów biznesowych, i stworzyć spółkę o światowych standardach, oferującą profesjonalne usługi doradcze.

Building Photo

Largo Capital to nie tylko wiedza

W ramach oferowanych usług doradczych, Largo Capital zapewnia swoim klientom wsparcie procesowe ze strony wewnętrznej kancelarii prawno - finansowej, jak również dostęp do własnej grupy zakupowej, zrzeszającej przedsiębiorców z sektorów m.in. bankowego, ubezpieczeń, IT, energetyki czy naftowego. Międzynarodowy i wielosektorowy charakter grupy zakupowej pozwala Largo Capital na reprezentacje interesów klientów na rynkach zagranicznych, jak również tworzy atrakcyjne możliwości optymalizacji kosztów czy korzystania z efektu grupowych zakupów.

Biznes postrzegamy ambitnie, jako domenę ludzi kreatywnych. Rozumiemy to, i oferujemy tylko najlepsze rozwiązania. Twój sukces to dla nas cel.

Chcesz z nami pracować? Skontaktuj się z nami Contact Largo Envelope Icon